O nas


O nas

Zastanawiasz się, jak dobrze i szybko nauczyć się języka angielskiego? Może dzięki znajomości gramatyki? Albo świetnie opanowanemu słownictwu? Umiejętności pisania i czytania angielskich tekstów?
 
Oczywiście, to wszystko jest bardzo ważne, ale sama gramatyka i słownictwo niewiele Ci pomogą, jeśli nie będziesz po prostu mówić w języku angielskim
 i stosować go w naturalny sposób w trakcie codziennej komunikacji! Dlatego w szkole językowej Welcome School of English największy nacisk kładziemy właśnie na umiejętność swobodnego porozumiewania się.

Kim jesteśmy?

Welcome School of English to szkoła języka angielskiego, założona i prowadzona przez Annę Ciszewską, dyplomowaną nauczycielkę z certyfikatami Cambridge English Language Assessment: Celta, Young Learners Extension to Celta oraz ze specjalizacją z zakresu kursów egzaminacyjnych.

Uczymy języka angielskiego od 2003 roku! Przygotowujemy dzieci i młodzież do egzaminów i matury. Pomagamy dorosłym w perfekcyjnym opanowaniu języka angielskiego, by mogli w pełni budować swoją karierę zawodową i zadbać o rozwój osobisty. Jesteśmy tu po to, aby Twój angielski stał się dla Ciebie tak naturalny, jak to tylko możliwe!

Jak uczymy języka angielskiego?

Skupiamy się na tym, abyś potrafił swobodnie komunikować się w języku angielskim. Największy nacisk kładziemy więc na umiejętność płynnego porozumiewania się. Jednocześnie dbamy także o rozwijanie umiejętności pisania, czytania, a także praktycznego stosowania zasad gramatycznych.

Już od pierwszej lekcji nauka w Welcome School of English przebiega wyłącznie w języku angielskim. Nie używamy języka polskiego, aby wytłumaczyć nawet trudniejsze pojęcia. Angielski stosujemy w naturalny sposób w trakcie zwykłej komunikacji. Co to oznacza? Że z nami zaczniesz mówić po angielsku bardzo szybko. Sam się przekonasz, jak łatwo przyjdzie Ci porozumiewanie w tym języku!

Dlaczego warto wybrać szkołę języka angielskiego Welcome School of English?
  • Wiemy, jak dużą rolę odgrywa nauczyciel w procesie uczenia się języka obcego. Posiadamy niezbędne wykształcenie i certyfikaty. Ciągle podnosimy swoje kwalifikacje. Słuchamy uczniów i wspieramy ich na każdym etapie uczenia się!
  • W naszej szkole gramatyka to tylko środek do celu, a nie cel sam w sobie!
  • Mamy bardzo duże doświadczenie w przygotowywaniu uczniów do egzaminu ósmoklasisty, matury i egzaminów pod patronatem Uniwersytetu Cambridge, przede wszystkim do egzaminu B2First, CAE.
  • Inspirujemy do ciągłej pracy nad doskonaleniem języka, a przede wszystkim do mówienia.
  •  Nauka języka angielskiego to nasza pasja od prawie dwudziestu lat, a sukcesy uczniów są dla nas najlepszą motywacją!

welcome.jpg                

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności. Rozumiem, ukryj informację.