Kursy grupowe dla dzieci

 JUNIOR 7-12 lat

Program dla dzieci szkół podstawowych. Zakłada równy rozwój umiejętności mówienia, rozumienia, pisania i czytania z uwzględnieniem programu realizowanego w szkole publicznej.


CHARAKTERYSTYKA:

Założeniem programu jest, w zależności od poziomu, wprowadzenie w podstawy lub kontynuacja nauki po kolejnych poziomach Junior.

Główne cele to:
  •  doprowadzenie uczestników do poziomu w pełni komunikacyjnego (dziecko POTRAFI mówić w języku obcym),
  •  wprowadzenie trudniejszych zagadnień gramatycznych i szkolno-egzaminacyjnej formy zadań,
  •  zapewnienie dobrych ocen w szkole podstawowej,
  •  przygotowanie do poziomów egzaminacyjnych,
  •  poznanie zasad i umiejętności użycia poprawnej wymowy i akcentu,
  •  uświadomienie roli znajomość języka obcego oraz motywowanie uczniów do nauki.

Bardzo ważnym aspektem w programie jest uwzględnienie rozwoju we wszystkich obszarach języka obcego (gramatyka, słownictwo, wymowa) jak i we wszystkich umiejętnościach (mówienie, rozumienie, pisanie i czytanie).

JUNIOR 1 (I – II KLASA) - Kurs na poziomie początkującym dla dzieci w wieku 7 - 8 lat. Poziom komunikacyjny, który zakłada wprowadzenie podstawowych zwrotów, słownictwa i struktur gramatyczny. Zawiera też elementy pisania i czytania.

JUNIOR 2 (III – IV KLASA) – Kursy dla dzieci w wieku 9 – 10 lat. Poziomy głównie komunikacyjne połączone z nauką czytania i pisania i stopniowym wprowadzaniu podstawowych struktur gramatycznych.

JUNIOR 3 - 4 (V – VI KLASA) – Kontynuacja nauki po poziomach Junior 1-2. Stopniowe wprowadzanie teoretycznych ćwiczeń gramatycznych oraz szkolnej i egzaminacyjnej formy zadań. Uczniowie poznają też nowe, bardziej skomplikowane struktury gramatyczne. Osiągnięcie umiejętności w miarę swobodnej komunikacji w języku obcym, chodćbez zachowania perfekcyjnej formy gramatycznej. Zbalansowane rozwijanie wszystkich umiejętności językowych.


Zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu po 75 minut. Ilość osób w grupie do 6.

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności. Rozumiem, ukryj informację.