Kursy grupowe dla dorosłych


W szkole językowej WELCOME SCHOOL OF ENGLISH oferujemy szeroki zakres kursów języka angielskiego dla dorosłych, w tym dla firm, na wszystkich poziomach zaawansowania. Program każdego kursu jest starannie przygotowany i dostosowany do indywidualnych potrzeb klienta.


CHARAKTERYSTYKA:
Program dedykowany osobom dorosłym. W związku z różnorodnością potrzeb i zróżnicowanymi poziomami zaawansowania uczestników, oferta programowa jest bardzo szeroka, a realizowane cele zależą od wybranego toku nauki.

Priorytetami są:
• praktyczna umiejętność posługiwania się językiem obcym, przede wszystkim w kontekstach sytuacyjnych w życiu zawodowym i prywatnym – umiejętność porozumiewania się traktowana jest tu priorytetowo,
• w przypadku niższych poziomów grup ADULT bardzo ważne jest przełamywanie bariery komunikacyjnych,
• w przypadku wyższych poziomów grup ADULT na pierwszy plan wysuwa się rozwijanie płynności językowej (FLUENCY),

W założeniu kurs dla dorosłych powinien być efektywnym i satysfakcjonującym doświadczeniem edukacyjnym, stąd z jednej strony dbałość o standard nauczania, system testów i odpowiednio dobranych prac domowych, z drugiej dbałość o pozytywną atmosferę podczas zajęć, poczucie bezpieczeństwa kursantów oraz duża doza elastyczności w prowadzeniu zajęć ze strony lektora.

Nasza oferta obejmuje m.in.:
• zajęcia konwersacyjne
• język angielski użytkowy
• język angielski w biznesie
• język angielski technicznyZajęcia dla dorosłych odbywają się w formie lekcji indywidualnych dla 1, 2 lub 3 osób w zależności od potrzeb Klientów.

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności. Rozumiem, ukryj informację.