Nasz zespół

zdjęcie profilowe.jpg

ANNA CISZEWSKA

Jestem nauczycielem dyplomowanym języka angielskiego z tytułem magistra filologii angielskiej Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Posiadam certyfikaty Cambridge English Language Assessment: Celta, Young Learners Extension to Celta ze specjalizacją z zakresu kursów egzaminacyjnych. Fachową wiedzę z zakresu języka angielskiego, przygotowanie pedagogiczne oraz doświadczenie zawodowe w pracy z dziećmi i młodzieżą zdobyłam zarówno w Polsce jak i Wielkiej Brytanii.

Od 2003 roku przygotowuję młodzież nie tylko do egzaminu ósmoklasity/ gimnazjalnego, maturalnego ale także egzaminów pod patronatem Uniwersytetu Cambridge; B2First.

Doświadczenie zawodowe, praca na stanowisku metodyka oraz ciągłe podwyższanie kwalifikacji pozwoliło mi zdobyc wiedzę i kompetencje na temat efektywnych metod nauczania języka angielskiego w każdej grupie wiekowej. Nauczanie języka angielskiego jest moją pasją od wielu lat. Nie boję się nowych wyzwań i jestem dumna, kiedy moi uczniowie mogą powiedzieć to samo.

Sukces moich uczniów jest moim sukcesem!


 

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności. Rozumiem, ukryj informację.